Nie ma żadnych wątpliwości, że dzieci to dla Roberta i Anny Lewandowskich istne oczko w głowie. Młodzi rodzice starają się jak mogą, by ich córki wyrosły na dobre i wykształcone osoby. Zdecydowanie najczęściej zachwalane są talenty małej Klary - czterolatka wykazuje już zainteresowanie sztuką, językami, sportem, a teraz nawet... naukami ścisłymi. Jak rodzicom udało się przekonać córeczkę do zajmowania się nimi? Odpowiedź jest prosta: poprzez zabawę!

Klara to urodzony chemik

Jak się okazuje, Klara Lewandowska, poza smykałką do fotografii, muzyki, języków, gimnastyki i pływania, posiada także wrodzony talent do nauk ścisłych. W swoich najnowszych relacjach na Instagramie jej sławna mama pochwaliła się poczynaniami córki - pokazała, jak Klara w pełnym skupieniu miesza substancje za pomocą "zestawu małego chemika" i tworzy kolorową pianę, a następnie slime.

Poza dziewczynką, starannie mieszającą wszystkie składniki w kolbie, w tle słychać także Roberta, który również posiada nieco chemicznej wiedzy i tłumaczy córce reakcje, które właśnie zachodzą przed jej oczami.

"Obserwuj, jak hydrożel pochłania wodę. Zjawisko to nazywamy absorpcją" - wyjaśnił córce piłkarz.

fot. Instagram
fot. Instagram

Doskonale widać, że rodzice są naprawdę dumni z osiągnięć córeczki. Jakie jeszcze talenty ujawni Klara?

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk niebawem wystąpi w TVP. Fani się tego nie spodziewali. Sportsmenka w ogniu krytyki

Może cię zainteresować: Historia miłosna pary prezydenckiej jest niezwykle romantyczna. Gdzie prezydent Andrzej Duda poznał pierwszą damę

Pisaliśmy również o: To nieprawdopodobne, jak wygląda pierwsze dziecko Cezarego Pazury. Anastazja ma już 32 lata. Czy jest podobna do sławnego ojca