Walentynki to święto miłości. To uczucie warto jednak pielęgnować cały rok, ponieważ jest silniejsze od złości, czy smutku. Wiele par w polskim show-biznesie dało sobie drugą szansę. Kto jest wśród nich?

Które pary z polskiego show-biznesu dały sobie drugą szansę?

Wśród znanych par, które dały sobie kolejną szansę są między innymi Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Para poznała się 15 lat temu na planie programu „Taniec z gwiazdami”.

Marcin Hakiel dokładnie pamięta dzień, w którym poznał swoją piękną żonę. Jak zdradza, nie wiedział kim jest jego przyszła małżonka. To zupełnie inaczej niż Kasia, która od samego początku miała oko na Marcina.

Para jest już ze sobą od 15 lat i zaliczyli jedną poważniejszą kłótnię. W 2012 roku media obiegła informacja o tym, że Marcin Hakiel wyprowadził się od swojej ukochanej.

Mimo wszystko para zażegnała kryzys i uchodzi obecnie za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu.

Niektóre nazwiska zaskakują

Poważne problemy w związku mieli także Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. W 2012 roku wyszło na jaw, że Maciej po kryjomu spotyka się z prawniczką z Krakowa.

Joasia wybaczyła jednak Maciejowi i postawiła sprawę jasno – mężczyzna musiał zakończyć znajomość z tajemniczą kobietą. Zaledwie rok później Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub i tworzą zgrane małżeństwo.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: youtube.com
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: youtube.com
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: youtube.com

Problemy w związku zaliczył również znany detektyw, Krzysztof Rutkowski. Mężczyzna jest niezwykle kochliwy i zdradził swoją partnerkę, Maję Plich. Kobieta wybaczyła mu jednak ten występek i ponownie zaufała. Jakiś czas temu para wzięła ślub.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO