Małgorzata Kożuchowska to gwiazda, której szerszą popularność przyniosła rola Hanki Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Dziś 50-letnia aktorka po latach wcielania się w sympatyczną żonę i matkę zrezygnowała z dalszego udziału w telenoweli.

Następnie można było zobaczyć ją m.in. w serialu „Rodzinka.pl” czy też u Patryka Vegi. Jednak widzowie zaczęli bacznie obserwować także życie prywatne gwiazdy – a jest na co patrzeć. Pudelek zauważa, że warto przyjrzeć się wnętrzom w domu Małgorzaty Kożuchowskiej.

Wnętrza domu Małgorzaty Kożuchowskiej wyglądają zjawiskowo

Zazwyczaj aktorka trzyma swoje sprawy w tajemnicy, jednak od jakiegoś czasu z dystansem wpuszcza fanów do swojego życia. Z racji tego, że podczas pandemii dom to często „centrum dowodzenia”, Małgorzata Kożuchowska spędza w nim dużo czasu.

Kożuchowska wspólnie z mężem wprowadziła się do luksusowego domu w 2010 roku. Wnętrze urządzone jest ze smakiem, a każdy, najdrobniejszy nawet detal, jest dopracowany wprost do perfekcji. Królują tu jasne barwy w ciepłych odcieniach. Monotonie ścian przełamują dodatki w odważniejszych i bardziej wyrazistych kolorach. Wśród nich królują wazony, tapety oraz abstrakcyjne obrazy.

Aktorka pozwoliła sobie na luksusowe elementy

W domu Kożuchowskiej nie zabrakło pokaźnej biblioteczki, która zajmuje ścianę w gabinecie. Uwagę zwracają białe meble. Letnie dni aktorka wspólnie z rodziną spędza na świeżym powietrzu, na tarasie lub w ogrodzie. Jak przystało na gwiazdę Kożuchowska może się pochwalić całkiem sporą garderobą. Znajduje się tu nie tylko ogromne lustro, ale także biała kanapa.

Po zdjęciach można zauważyć, że przepada za jasnymi kolorami. Stawia zwykle na szarości oraz beże, łączy je z drewnianymi podłogami i eleganckimi tapetami.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO