Agnieszka Chylińska jest szanowaną, popularną artystką. Fani doceniają nie tylko jej twórczość, ale także fakt, że nie boi się wypowiedzieć własnego zdania, co w tych czasach często nie jest tak oczywiste.

Gwiazda postanowiła dać upust emocjom i wesprzeć kobiety. Z tej okazji zdobyła się na intymne wyznanie. Nigdy wcześniej o tym nie wspominała. Portal Pikio zwrócił uwagę na ważne słowa, jakie padły z jej ust.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska wspiera kobiety

Decyzja Trybunału Konstytucyjnego dotycząca aborcji znalazła się już w Dzienniku Ustaw. Internauci nazywają ją „wyrokiem na kobiety”, gdyż przerwanie ciąży w Polsce stanie się niemal niemożliwe – nawet, gdy płód będzie nieuleczalnie czy śmiertelnie uszkodzony lub chory.

Tłumy Polek i Polaków wyszły na ulice w październiku i wychodzą również teraz. Po ich stronie opowiada się również wielu celebrytów i gwiazd.

Stronę Polek objęła także Agnieszka Chylińska, która z całego serca popiera Strajk Kobiet. Przyznała, że ma dwoje dzieci „szczególnej troski” i że nie może liczyć na pomoc czy wsparcie ze strony państwa.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska

Wokalistka tłumaczyła, że brakuje pomocy dla urodzonych chorych dzieci, a zmusza się kobiety, by wydawały na świat kolejne. Wyjaśniała, że ona radzi sobie z pomocą innych, m.in. placówek, w których dzieci otrzymują opiekę, jednak bez tego całej rodzinie byłoby niezwykle ciężko.

Fani przypuszczają, że Agnieszka Chylińska ma dziecko lub dzieci chore na autyzm, stąd w jej książce „Giler, trampolina i reszta świata” bohaterowie również zachowują się w taki sposób. Artystka jednak nigdy nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła plotkom. Mówi natomiast, że jest mamą dzieci „wyjątkowych”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK PODCZAS COROCZNEGO FINAŁU WOŚP ZBIERA OGROMNE PIENIĄDZE, KTÓRE PRZEKAZUJE POTRZEBUJĄCYM. CZY W TYM ROKU JEST SZANSA NA REKORD

O tym się mówi w Polsce: JEST UZASADNIENIE WYROKU W SPRAWIE USTAWY Z DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2020. POLACY MASOWO ROZPOCZYNAJĄ PROTESTY. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: DLACZEGO CZESŁAWA NIEMENA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS? PORUSZAJĄCE WYZNANIE CÓRKI ARTYSTY. POWÓD JEST INNY NIŻ SĄDZONO PRZEZ WIELE LAT