Antoni Macierewicz jest znanym i czołowym politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna jest byłym szefem MON. Mężczyzna jest szczery w swoich wypowiedziach i jest wierny swoim poglądom.

W jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych znany polityk wspominał Marię i Lecha Kaczyńskich oraz innych zmarłych w katastrofie smoleńskiej. Słowa Macierewicza były wzruszające.

Padły wzruszające słowa z ust Antoniego Macierewicza

Dzisiaj, 10 stycznia 2021 roku, ma miejsce kolejne miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej, Antoni Macierewicz, uczcił pamięć zmarłych w wypadku i opublikował wzruszający post.

Antoni Macierewicz. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz. Źródło: youtube.com
Antoni Macierewicz. Źródło: youtube.com

Na Twitterze byłego szefa resortu obrony narodowej można znaleźć czarno-białe zdjęcie Marii i Lecha Kaczyńskich podpisane słowami:

Rozpoczynając Nowy Rok 2021, patrząc z nadzieją w przyszłość, wspominamy Prezydenta RP (…) oraz wszystkich tych, którzy polegli nad Smoleńskiem.

Antoni Macierewicz dodał, że tragicznie zmarli mieli w swoich sercach Polskę i niepodległość naszego kraju.

Lech i Maria Kaczyńscy/ screen YT
Lech i Maria Kaczyńscy/ screen YT
Lech i Maria Kaczyńscy/ screen YT

Polityk wspomina Marię i Lecha Kaczyńskich

Antoni Macierewicz jest bardzo zaangażowany w wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej. W jednym z ostatnich wywiadów, który miał miejsce w radiu Maryja, polityk zapowiedział, że po skończeniu się pandemii opublikuje raport dotyczący katastrofy. Polityk koordynuje pracę podkosmisji do spraw Smoleńska.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO