Jak podaje portal "Super Express", po wygranych wyborach na prezydenta stolicy oraz wyborach prezydenckich, które odbyły się w 2020 roku, Rafał Trzaskowski wyrósł na jednego z najbardziej rozpoznawalnych polityków na polskiej scenie politycznej. Popularność zdobył nie tylko sam polity, ale także jego żona Małgorzata Trzaskowska. Wiele osób zastanawia się, jak mieszka para, która o mały włos nie zamieszkała w Pałacu Prezydenckim.

Jak mieszka Rafał Trzaskowski?

Z oświadczenia majątkowego Rafała Trzaskowskiego wynika, że na stanowisku prezydenta stolicy zarabia on kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Dodatkowym źródłem dochodu Trzaskowskiego jest praca w Collegium Civitas - w 2019 roku zarobił tam ponad 46 tys. zł. Nie są to kwoty dostępne przeciętnym zjadaczom chleba, ale też nie szczególnie wysokie zarobki.

Rodzina Trzaskowskich mieszka na Ursynowie, dokładnie na Kabatach. W mieszkaniu znalazło się również miejsce dla papużki, a także psa Bąbla. Jeśli spodziewacie się ociekających luksusem wnętrz, to się zawiedziecie. W mieszkaniu Trzaskowskich znajduje się imponująca ilość książek i pamiątek. Trzeba przyznać, że wnętrza urządzone są ze smakiem. W jednym z wywiadów Rafał Trzaskowski przyznał, że ma już 10 tys. książek.

Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 126,22 metrów kwadratowych. Znalazło się w nim miejsce nie tylko na dużą ilość książek, ale również na pokaźną kolekcję płyt CD. Ściany utrzymane są w jasnych barwach, które podkreśla duża ilość naturalnego światła. Kontrastują z nimi ciemniejsze kolory mebli i dodatków. Nie brakuje solidnych, drewnianych mebli.

Jasna i pełna światła kuchnia sprawia wrażenie większej, dzięki białym meblom i dużej ilości przeszklonych witrynek.

W domu miłośników zwierząt nie mogło zabraknąć legowiska dla psa, które oznaczone jest imieniem czworonoga. W mieszkaniu Trzaskowskich znajduje się również duży balkon, z którego rozpościera się zachwycający widok, pełen kojącej zieleni.

Małgorzata i Rafał Trzaskowski/YouTube @Trzaskowski2020
Małgorzata i Rafał Trzaskowski/YouTube @Trzaskowski2020
Małgorzata i Rafa Trzaskowscy/ YouTube @Trzaskowski2020

Ja podoba się wam mieszkanie rodziny Trzaskowskich?

To też może cię zainteresować: Magdalena Zawadzka wyjawiła prawdę na temat swojego życia uczuciowego. Co takiego łączyło aktorkę z Tadeuszem Łomnickim

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatanich dniach: Beata Tadla nie może uwierzyć w swoje szczęście! Czy już niebawem gwiazda stanie na ślubnym kobiercu

O tym się mówi: Ważne informacje dla milionów Polaków poszkodowanych finansowo przez pandemię. Można już składać wniosek o pieniądze. Czeka nawet 9 tysięcy złotych