Całkiem nowe, mocno zaskakujące informacje dotyczące prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy oraz jego żony, Agaty Dudy. Czy nie mają zamiaru się zaszczepić przeciwko koronawirusowi? Wszystko na to wskazuje. Te słowa mówią same za siebie!

Jak wiadomo, w niemalże całym kraju od momentu pojawienia się informacji o dostępności szczepionek na koronawirusa trwa ogromny spór - społeczeństwo polskie podzieliło się niemal na pół w tej kwestii.

Istnieje zarówno bardzo dużo zwolenników szczepień, którzy z niecierpliwością czekają na swoją kolej, jak i przeciwników, którzy zdecydowanie deklarują, że nigdy nie pozwolą się zaszczepić na koronawirusa.

Jak to jest z osobami ważnymi, jak Głowa Państwa? Okazuje się, że Andrzej Duda także nie podchodzi najbardziej optymistycznie do szczepionek!

Czy prezydent z Agatą Dudą się nie zaszczepią?!

Jak wiadomo, Agata Duda z zawodu jest nauczycielką - przysługuje jej więc możliwość szczepienia zaraz po medykach. Jak wynika z informacji przekazanych przez ministra Andrzeja Derę, Pierwsza Dama nie zamierza korzystać z tego przywileju, ponieważ nie pełni swoich zawodowych obowiązków aktywnie.

- Jest nieczynną nauczycielką, więc nie będzie korzystała z przywilejów szczepienia dla nauczycieli, bo nie pracuje w tej chwili w szkolnictwie. (…) – mówi minister.

Andrzej Duda zaś stwierdził, że on już przeszedł tę chorobę - zaszczepi się zatem na samym końcu nie wskazując konkretnej daty.